Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 47,8% sub estimat
ECHIPAMENT MEDICAL PENTRU DERMATOLOGIE SI TRUSE INSTRUMENTAR
- Număr anunț
- CAN1132999
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33166000-1 · Aparate si instrumente pentru dermatologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.063.823,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.077.290,36 RON 47,8% sub estimat
- Data anunțului
- 28.08.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1069681
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 2.063.823,04 RON Adjudecat: 2.628.863,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dermatoscop | 72.625 RON | S.C. ELMED MEDICALS.R.L. 2 contracte | 145.250 RON |
| S.C. ELMED MEDICALS.R.L. · contract 67 · 02.09.2024 | 72.625 RON | |||
| S.C. ELMED MEDICALS.R.L. · contract 01 LA AC 67 · 04.09.2024 | 72.625 RON | |||
| 2 | Trusa microdisectoare vasculara | 1.423.748,04 RON | TIMBERSTAR S.R.L. 3 contracte | 2.371.413,40 RON |
| TIMBERSTAR S.R.L. · contract 01 LA AC 66 · 04.09.2024 | 474.282,68 RON | |||
| TIMBERSTAR S.R.L. · contract 02 LA AC 66 · 07.08.2026 | 474.282,68 RON | |||
| TIMBERSTAR S.R.L. · contract 66 · 02.09.2024 | 1.422.848,04 RON | |||
| 3 | Trusa pentru chirurgie dermatologica | 56.100 RON | RAFI MEDICAL 2 contracte | 112.200 RON |
| RAFI MEDICAL · contract 68 · 02.09.2024 | 56.100 RON | |||
| RAFI MEDICAL · contract 01 LA AC 68 · 04.09.2024 | 56.100 RON | |||
| 4 | Trusa de abord minim invaziv coloana vertebrala | 511.350 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TIMBERSTAR SRL CUI RO 22746304
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
1.077.290,36 RON
din 2.063.823,04 RON estimat
47,8%
Adjudecat la 52,2% din estimat · economie 986.532,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.