Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,8% sub estimat
ECHIPAMENT MEDICAL PENTRU DERMATOLOGIE SI TRUSE INSTRUMENTAR
- Număr anunț
- CN1069681
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33166000-1 · Aparate si instrumente pentru dermatologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.063.823,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.077.290,36 RON 47,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1132999
- Termen limită
- 09.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 333447-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216458
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TIMBERSTAR SRL CUI RO 22746304
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
1.077.290,36 RON
din 2.063.823,04 RON estimat
47,8%
Adjudecat la 52,2% din estimat · economie 986.532,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.