Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACCU-CHECK SAFE T PRO x 200

Număr anunț
DA41056199
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA (CUI 4374504)
Furnizor / câștigător
DEPOMED EXIMPHARM SRL (CUI 26573672)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,12 RON
Valoare finală
757,12 RON
Data publicării
26.08.2026 13:33
Data finalizării
28.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.