Atribuită
Anunț de participare
DS24.2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgul internațional MEBEL Moscova (18 - 22.11.2019)
- Număr anunț
- CN1014800
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- GODMOTHER SRL (CUI 9997589)
- Cod CPV
- 79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.001.294,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.000.309,02 RON
- Data publicării
- 08.09.2019 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1024610
- Termen limită
- 08.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 172-420027
- Documentație de atribuire
- DF1061237
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa deviz.pdf.p7s
- Anexe caiet sarcini Mebel.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Mebel.pdf.p7s
- draft contract Mebel.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061237.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GODMOTHER SRL CUI RO 9997589
Valoare atribuită
2.000.309,02 RON
din 2.001.294,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro