Atribuită Anunț atribuire

DS24.2019. Achizitie de servicii pentru participarea agentilor economici la Târgul internațional MEBEL Moscova (18 - 22.11.2019)

Număr anunț
CAN1024610
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
Furnizor / câștigător
GODMOTHER SRL (CUI 9997589)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001.294,57 RON
Valoare atribuită
2.000.309,02 RON
Data anunțului
15.11.2019 01:51
Anunț de participare
CN1014800

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GODMOTHER SRL CUI RO 9997589

Valoare atribuită

2.000.309,02 RON

din 2.001.294,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.