Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,6% sub estimat
Servicii de supraveghere a lucrărilor de întreținere: Întreținere curentă și periodică – plombări și covoare bituminoase – pe drumurile județene - județul Harghita, pentru perioada 2019-2020
- Număr anunț
- SCN1047409
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.764,89 RON
- Valoare atribuită
- 105.099,77 RON 57,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2019 15:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1023267
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054347
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ATUPROFESSING SRL CUI 34058260
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CURSOR-HAFE SRL CUI RO33356552
Valoare atribuită
105.099,77 RON
din 247.764,89 RON estimat
57,6%
Adjudecat la 42,4% din estimat · economie 142.665,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.