Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 57,6% sub estimat
Servicii de supraveghere a lucrărilor de întreținere: Întreținere curentă și periodică – plombări și covoare bituminoase – pe drumurile județene - județul Harghita, pentru perioada 2019-2020
- Număr anunț
- SCNA1023267
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- ATUPROFESSING SRL (CUI 34058260)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.764,89 RON
- Valoare atribuită
- 105.099,77 RON 57,6% sub estimat
- Data anunțului
- 12.11.2020 17:34
- Anunț de participare
- SCN1047409
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 105.099,77 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | zona Ciuc | — | ATUPROFESSING SRL 5 contracte | 58.087,52 RON |
| ATUPROFESSING SRL · contract 9370 · 30.04.2020 | 23.509,76 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 17248 · 05.08.2020 | 8.085,10 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 19878 · 03.09.2019 | — | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 11897 · 09.06.2020 | 460,14 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 22624 · 03.10.2019 | 26.032,52 RON | |||
| 2 | zona Gheorgheni | — | ATUPROFESSING SRL 3 contracte | 12.409,93 RON |
| ATUPROFESSING SRL · contract 21091 · 22.09.2020 | 489,83 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 22623 · 03.10.2019 | 11.920,10 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 19880 · 03.09.2019 | — | |||
| 3 | zona Odorhei și Cristur | — | ATUPROFESSING SRL 4 contracte | 34.602,32 RON |
| ATUPROFESSING SRL · contract 9371 · 30.04.2020 | 5.681,89 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 21447 · 20.09.2019 | 9.128,86 RON | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 19881 · 03.09.2019 | — | |||
| ATUPROFESSING SRL · contract 22626 · 03.10.2019 | 19.791,57 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ATUPROFESSING SRL CUI 34058260
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CURSOR-HAFE SRL CUI RO33356552
Valoare atribuită
105.099,77 RON
din 247.764,89 RON estimat
57,6%
Adjudecat la 42,4% din estimat · economie 142.665,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.