Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,7% sub estimat
Lucrări de construcții aferente proiectului „REABILITARE LINII DE TRAMVAI POD ROȘ – ANASTASIE PANU”
- Număr anunț
- CAN1175513
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Cod CPV
- 45234126-5 · Lucrari de constructii de linii de tramvai (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.854.268,26 RON
- Valoare atribuită
- 94.220.784,72 RON 0,7% sub estimat
- Data anunțului
- 07.10.2026 10:57
- Anunț de participare
- CN1094201
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
06.08.2026 10:50
-
03.08.2026 13:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Subcontractanți 7
COMPANIA M.I.R.A. INTERNAŢIONAL SRL CUI RO 24588359
DAMIENA SRL CUI 13667201
ELECTROAXA SRL CUI RO 18619132
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL CUI RO 8018950
TELECONSTRUCT COMPANY SRL CUI RO9834794
YONI COM SRL CUI RO 10206203
Valoare atribuită
94.220.784,72 RON
din 94.854.268,26 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 633.483,54 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45234126-5. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.