Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Lucrări de construcții aferente proiectului „REABILITARE LINII DE TRAMVAI POD ROȘ – ANASTASIE PANU”
- Număr anunț
- CN1094201
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- VIAROM CONSTRUCT SRL (CUI 13743074)
- Cod CPV
- 45234126-5 · Lucrari de constructii de linii de tramvai (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.854.268,26 RON
- Valoare atribuită
- 94.220.784,72 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 17:59
- Anunț de atribuire
- CAN1175513
- Termen limită
- 17.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 468810-2026
- Documentație de atribuire
- DF1274901
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini.pdf.p7m
- 03. Draft de contract.pdf.p7m
- 04. Formulare.docx.p7m
- 05. Conditii FD.pdf.p7m
- Caiet de sarcini_10766_31.05.2024-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218555.pdf
- Formular de propunere tehnica_10767_31.05.2024-semnat.pdf.p7s
- Formular de propunere tehnica.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274901.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect de contract servicii-semnat.doc.p7s
- PTH P.Ros - A.Panu.part01.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part02.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part03.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part04.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part05.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part06.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part07.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part08.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part09.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part10.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part11.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part12.rar.p7m
- PTH P.Ros - A.Panu.part13.rar.p7m
Clarificări & decizii (2)
-
06.08.2026 10:50
-
03.08.2026 13:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Subcontractanți 7
COMPANIA M.I.R.A. INTERNAŢIONAL SRL CUI RO 24588359
DAMIENA SRL CUI 13667201
ELECTROAXA SRL CUI RO 18619132
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL CUI RO 8018950
TELECONSTRUCT COMPANY SRL CUI RO9834794
YONI COM SRL CUI RO 10206203
Valoare atribuită
94.220.784,72 RON
din 94.854.268,26 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 633.483,54 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45234126-5. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.