Atribuită Cumpărare directă

Bara sprijin prindere podea pentru persoane cu dizabilitati Meco 503

Număr anunț
DA36036333
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON