Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,4% sub estimat
Acord cadru de furnizare cartuse pentru imprimante.
- Număr anunț
- CN1016550
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.393.995 RON
- Valoare atribuită
- 1.067.492,90 RON 55,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1028708
- Termen limită
- 05.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 213-521905
- Documentație de atribuire
- DF1068246
Documente
Documentația de atribuire
- 4.Caiet de sarcini cartuse toner 2019.doc.p7s
- 6.Model acord-cadru si contract cartuse 2020.doc.p7s
- 7.Formulare tonere.doc.p7s
- FisaDate_DF1068246.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.393.995 RON Adjudecat: 1.067.492,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DGRFP CLUJ | 2.029.975 RON | LECOM BIROTICA ARDEAL 5 contracte | 983.423,78 RON ↓51,6% |
| LECOM BIROTICA ARDEAL · contract CJR-DSI-1.071 · 30.01.2020 | — | |||
| LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 3563 · 23.03.2020 | 377.687,41 RON | |||
| LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 7081 · 08.07.2020 | 336.597,16 RON | |||
| LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 10692 · 15.10.2020 | 210.048,12 RON | |||
| LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 665 · 27.01.2021 | 59.091,09 RON | |||
| 2 | ATCP | 364.020 RON | LECOM BIROTICA ARDEAL | 84.069,12 RON ↓76,9% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Valoare atribuită
1.067.492,90 RON
din 2.393.995 RON estimat
55,4%
Adjudecat la 44,6% din estimat · economie 1.326.502,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.