Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 55,4% sub estimat

Acord cadru de furnizare cartuse pentru imprimante.

Număr anunț
CAN1028708
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.393.995 RON
Valoare atribuită
1.067.492,90 RON 55,4% sub estimat
Data anunțului
11.12.2022 13:00
Anunț de participare
CN1016550

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 2.393.995 RON Adjudecat: 1.067.492,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DGRFP CLUJ 2.029.975 RON LECOM BIROTICA ARDEAL 5 contracte 983.423,78 RON ↓51,6%
LECOM BIROTICA ARDEAL · contract CJR-DSI-1.071 · 30.01.2020
LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 3563 · 23.03.2020 377.687,41 RON
LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 7081 · 08.07.2020 336.597,16 RON
LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 10692 · 15.10.2020 210.048,12 RON
LECOM BIROTICA ARDEAL · contract 665 · 27.01.2021 59.091,09 RON
2 ATCP 364.020 RON LECOM BIROTICA ARDEAL 84.069,12 RON ↓76,9%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.067.492,90 RON

din 2.393.995 RON estimat 55,4%

Adjudecat la 44,6% din estimat · economie 1.326.502,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.