Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Achizitia de masă optică și suport pentru masa optică pentru proiectul de cercetare 80/PCCDI/1.03.2018.
- Număr anunț
- CN1014523
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.227 RON
- Valoare atribuită
- 26.816 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2019 08:31
- Anunț de atribuire
- CAN1023578
- Termen limită
- 26.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060107
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini proiect masa+suport 80-PCCDI.doc.p7s
- Clauze contractuale masa+suport proiect 80-PCCDI.doc.p7s
- FisaDate_DF1060107.pdf
- Sectiunea Formulare masa+suport proiect 80-PCCDI.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMTEK ELECTRONICS SRL CUI RO 10274437
Valoare atribuită
26.816 RON
din 27.227 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 411 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.