Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,5% sub estimat
Achizitia de masă optică și suport pentru masa optică pentru proiectul de cercetare 80/PCCDI/1.03.2018.
- Număr anunț
- CAN1023578
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.227 RON
- Valoare atribuită
- 26.816 RON 1,5% sub estimat
- Data anunțului
- 23.10.2019 08:54
- Anunț de participare
- CN1014523
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMTEK ELECTRONICS SRL CUI RO 10274437
Valoare atribuită
26.816 RON
din 27.227 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 411 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.