Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
Furnizare, instalare si amenajare spatii pentru echipamente medicale: Lot 1: Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru RMN minim 1,5 T Echipament de imagistica medicala prin rezonanta magnetica nucleara si Lot 2: Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru Computer Tomograf 128 slice
- Număr anunț
- CN1016874
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- MINIMED SOLUTIONS SRL (CUI 23144897)
- Cod CPV
- 33113000-5 · Echipament de imagistica cu rezonanta magnetica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.760.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000.000 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1028656
- Termen limită
- 19.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 220-539267
- Documentație de atribuire
- DF1069433
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru.doc.p7s
- caiet de sarcini CT si RMN.p7s
- Contract Subsecvent.docx.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (12).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (13).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (14).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (15).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (16).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (17).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (18).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (19).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (20).jpg.p7s
- DOCUMENTATIE DE SPECIALITATE (21).jpg.p7s
- FisaDate_DF1069433.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 36.000.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru RMN minim 1,5… | — | MINIMED SOLUTIONS S.R.L. 2 contracte | 19.000.000 RON |
| MINIMED SOLUTIONS S.R.L. · contract 644 · 28.01.2020 | — | |||
| MINIMED SOLUTIONS S.R.L. · contract 2170 · 16.03.2020 | 19.000.000 RON | |||
| 2 | : Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru Computer Tomo… | — | MINIMED SOLUTIONS S.R.L. | 17.000.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Subcontractanți 2
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765
Valoare atribuită
36.000.000 RON
din 37.760.000 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 1.760.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.