Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 4,7% sub estimat

Furnizare, instalare si amenajare spatii pentru echipamente medicale: Lot 1: Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru RMN minim 1,5 T Echipament de imagistica medicala prin rezonanta magnetica nucleara si Lot 2: Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru Computer Tomograf 128 slice

Număr anunț
CAN1028656
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
MINIMED SOLUTIONS SRL (CUI 23144897)
Cod CPV
33113000-5 · Echipament de imagistica cu rezonanta magnetica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.760.000 RON
Valoare atribuită
36.000.000 RON 4,7% sub estimat
Data anunțului
17.10.2020 01:36
Anunț de participare
CN1016874

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 36.000.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru RMN minim 1,5… MINIMED SOLUTIONS S.R.L. 2 contracte 19.000.000 RON
MINIMED SOLUTIONS S.R.L. · contract 644 · 28.01.2020
MINIMED SOLUTIONS S.R.L. · contract 2170 · 16.03.2020 19.000.000 RON
2 : Furnizare, instalare si amenajare spatiu pentru Computer Tomo… MINIMED SOLUTIONS S.R.L. 17.000.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Subcontractanți 2
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Subcontractanți 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765

Valoare atribuită

36.000.000 RON

din 37.760.000 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 1.760.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.