Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ANTIBIOGRAME, MEDII DE CULTURA
- Număr anunț
- CN1093003
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.903.048 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173340
- Termen limită
- 01.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 369282-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272001
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
19.06.2026 09:52
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICAMED MARKET SRL CUI RO 25612609
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
0 RON
din 3.903.048 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.903.048 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.