Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
ANTIBIOGRAME, MEDII DE CULTURA
- Număr anunț
- CAN1173340
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.903.048 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 26.08.2026 11:40
- Anunț de participare
- CN1093003
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
19.06.2026 09:52
Loturi (38)
Estimat: 3.903.048 RON Adjudecat: 3.146.338,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulion simplu | 54.000 RON | — | |
| 2 | Mediu I lichid cu tioglicolat | 14.400 RON | CLINI-LAB | 77.904 RON |
| 3 | Geloza nutritiva (geloza simpla) | 57.600 RON | — | |
| 4 | Geloza Columbia | 75.600 RON | — | |
| 5 | Agar Mueller Hinton | 59.400 RON | — | |
| 6 | Agar Mac Conkey | 100.800 RON | — | |
| 7 | Agar Drigalski (AABTL) | 90.000 RON | — | |
| 8 | Agar Manita | 23.760 RON | — | |
| 9 | Chrom Agar Candida Plus | 194.400 RON | — | |
| 10 | TSI | 18.000 RON | Elta 90 Medical Research SRL | 13.320 RON ↓26,0% |
| 11 | Agar Simmons Citrat | 20.160 RON | — | |
| 12 | Agar baza uree | 21.600 RON | — | |
| 13 | Agar bila esculina | 36.000 RON | — | |
| 14 | Benzi indol | 14.040 RON | AVENA MEDICA S.R.L. | 79.102,08 RON |
| 15 | Benzi oxidaza | 25.200 RON | — | |
| 16 | FA aerob | 648.000 RON | — | |
| 17 | FAN anaerob | 648.000 RON | — | |
| 18 | Standard aerob | 302.400 RON | — | |
| 19 | Standard anaerob | 302.400 RON | MEDICLIM S.R.L. | 1.748.160 RON |
| 20 | Sistem amestec reductor pentru incubare in anaerobioza | 45.000 RON | — | |
| 21 | Violet de gentiana | 28.800 RON | — | |
| 22 | Lugol | 25.920 RON | — | |
| 23 | Alcool-acetona | 34.560 RON | — | |
| 24 | Decolorant acid-alcool | 40.320 RON | MEDICAMED MARKET S.R.L. | 242.784 RON |
| 25 | Albastru de metilen 1 % | 21.600 RON | — | |
| 26 | Reactiv Pandy | 7.200 RON | Anulat | — |
| 27 | Ulei de cedru | 25.920 RON | Anulat | — |
| 28 | Sange de berbec | 270.000 RON | DIAMEDIX IMPEX | 481.680 RON |
| 29 | Tulpina de referinta E.coli (ATCC 25922) | 21.600 RON | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. | 503.388 RON |
| 30 | Tulpina de referinta Pseudomonas aeruginosa (ATCC 27853) | 21.600 RON | — | |
| 31 | Tulpina de referinta Candida albicans (ATCC 10231) | 21.600 RON | — | |
| 32 | RPR carbon cu control pozitiv si negativ | 10.800 RON | — | |
| 33 | Trusa latex aglutinare pentru determinarea grupului de streptoc… | 180.000 RON | Anulat | — |
| 34 | Teste rapide Ac. VDH | 5.400 RON | Anulat | — |
| 35 | Kit de control intern pentru test rapid imunocromatografic AgHBs | 14.400 RON | Anulat | — |
| 36 | Kit de control intern pentru test rapid imunocromatografic Ac a… | 14.400 RON | Anulat | — |
| 37 | Kit de control intern pentru test rapid imunocromatografic Ac a… | 14.400 RON | Anulat | — |
| 38 | ANTIBIOGRAME | 393.768 RON | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICAMED MARKET SRL CUI RO 25612609
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
0 RON
din 3.903.048 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.903.048 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.