Atribuită Cumpărare directă

PROPOFOL LIPURO 1% (10mg/ml), fiola 20 ml

Număr anunț
DA36564867
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
257,50 RON
Data publicării
23.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,50 RON