Atribuită Cumpărare directă

Pentoxifilin 100mg/5ml-conc.pt sol.perf. x 5

Număr anunț
DA36611790
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.465 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.465 RON