Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat

Achizitie echipament sportiv pentru lotul de handbal

Număr anunț
SCN1054947
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI (CUI 39493486)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.506 RON
Valoare atribuită
134.246 RON 12,5% sub estimat
Data publicării
04.10.2019 14:46
Anunț de atribuire
SCNA1030156
Termen limită
17.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065080

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRATELLI SPORTS SRL CUI RO25068338
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DRIBLING 67 SRL CUI 17811090

Valoare atribuită

134.246 RON

din 153.506 RON estimat 12,5%

Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 19.260 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.