Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
” Platforma Integrată de Servicii Electronice” pentru proiectul ”Soluții informatice integrate pentru simplificarea furnizării serviciilor către cetățeni și mediul de afaceri si optimizarea procedurilor administrative la nivelul Municipiului Râmnicu-Sărat”, Cod SMIS 129270
- Număr anunț
- CN1016560
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL (CUI 10413772)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.462.037 RON
- Valoare atribuită
- 1.460.399,77 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 02:07
- Anunț de atribuire
- CAN1029531
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 213-521903
- Documentație de atribuire
- DF1068309
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068309.pdf
- MODEL ACORD PRIVIND PRELUCRAREA DATELOR.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT DE FURNIZARE.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL CUI RO 10413772
Asociați 1
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Valoare atribuită
1.460.399,77 RON
din 1.462.037 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.637,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.