Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,8% sub estimat

Legume, fructe pentru rezidenții din cadrul centrelor DGASPC Cluj

Număr anunț
CN1005514
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751.665 RON
Valoare atribuită
339.398,50 RON 54,8% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 01:51
Anunț de atribuire
CAN1009185
Termen limită
26.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 206-469604
Documentație de atribuire
DF1028537

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761

Valoare atribuită

339.398,50 RON

din 751.665 RON estimat 54,8%

Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 412.266,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.