Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 54,8% sub estimat
Legume, fructe pentru rezidenții din cadrul centrelor DGASPC Cluj
- Număr anunț
- CAN1009185
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 751.665 RON
- Valoare atribuită
- 339.398,50 RON 54,8% sub estimat
- Data anunțului
- 18.01.2019 02:19
- Anunț de participare
- CN1005514
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 339.398,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Legume | — | AMARIEI G. PETRU | 221.233,50 RON |
| 2 | Fructe | — | AMARIEI G. PETRU 2 contracte | 118.165 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 27625 · 13.12.2018 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 1 lot 2 · 13.12.2018 | 118.165 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
339.398,50 RON
din 751.665 RON estimat
54,8%
Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 412.266,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.