Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 98,0% sub estimat

Implanturi si instrumente chirurgicale

Număr anunț
CN1019898
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.170.907,85 RON
Valoare atribuită
43.050,47 RON 98,0% sub estimat
Data publicării
20.03.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1034384
Termen limită
23.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 057-135438
Documentație de atribuire
DF1079968

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 43.050,47 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 IMPLANTURI CHIRURGICALE B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 43.050,47 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 297 · 18.05.2020
B.BRAUN MEDICAL · contract 333 · 19.05.2020 43.050,47 RON
2 INSTRUMENTE CHIRURGICALE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828

Valoare atribuită

43.050,47 RON

din 2.170.907,85 RON estimat 98,0%

Adjudecat la 2,0% din estimat · economie 2.127.857,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.