Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 98,0% sub estimat
Implanturi si instrumente chirurgicale
- Număr anunț
- CAN1034384
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.170.907,85 RON
- Valoare atribuită
- 43.050,47 RON 98,0% sub estimat
- Data anunțului
- 18.07.2020 01:36
- Anunț de participare
- CN1019898
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 43.050,47 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IMPLANTURI CHIRURGICALE | — | B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 43.050,47 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 297 · 18.05.2020 | — | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 333 · 19.05.2020 | 43.050,47 RON | |||
| 2 | INSTRUMENTE CHIRURGICALE | — | — | |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828
Valoare atribuită
43.050,47 RON
din 2.170.907,85 RON estimat
98,0%
Adjudecat la 2,0% din estimat · economie 2.127.857,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.