Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,0% sub estimat
ECHIPAMENT PENTRU LUCRARI DE EPURARE: CARTUSE SI MEMBRANE
- Număr anunț
- SCN1017603
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
- Furnizor / câștigător
- AKRO SRL (CUI 14205979)
- Cod CPV
- 39350000-0 · Echipament pentru lucrari de epurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.268 RON
- Valoare atribuită
- 118.500 RON 55,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 11:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1007087
- Termen limită
- 11.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024759
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7m
- 6. Formulare.doc.p7m
- 7. Proiect AC si CS.pdf.p7m
- 8. Propunere Conventie.pdf.p7m
- FisaDate_DF1024759.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 118.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartusele filtrante PX 05 – 50 sau echivalent | — | AKRO SRL 2 contracte | 14.500 RON |
| AKRO SRL · contract 2996 · 26.10.2018 | — | |||
| AKRO SRL · contract 2996/1 · 26.10.2018 | 14.500 RON | |||
| 2 | Membrane tip SFP - 2860 sau echivalent | — | AKRO SRL 2 contracte | 104.000 RON |
| AKRO SRL · contract 2997 · 26.10.2018 | — | |||
| AKRO SRL · contract 2997/1 · 26.10.2018 | 104.000 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AKRO SRL CUI RO 14205979
Valoare atribuită
118.500 RON
din 263.268 RON estimat
55,0%
Adjudecat la 45,0% din estimat · economie 144.768 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.