Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 55,0% sub estimat

ECHIPAMENT PENTRU LUCRARI DE EPURARE: CARTUSE SI MEMBRANE

Număr anunț
SCNA1007087
Autoritate contractantă
Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
Furnizor / câștigător
AKRO SRL (CUI 14205979)
Cod CPV
39350000-0 · Echipament pentru lucrari de epurare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263.268 RON
Valoare atribuită
118.500 RON 55,0% sub estimat
Data anunțului
29.10.2018 10:29
Anunț de participare
SCN1017603

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 118.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartusele filtrante PX 05 – 50 sau echivalent AKRO SRL 2 contracte 14.500 RON
AKRO SRL · contract 2996 · 26.10.2018
AKRO SRL · contract 2996/1 · 26.10.2018 14.500 RON
2 Membrane tip SFP - 2860 sau echivalent AKRO SRL 2 contracte 104.000 RON
AKRO SRL · contract 2997 · 26.10.2018
AKRO SRL · contract 2997/1 · 26.10.2018 104.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AKRO SRL CUI RO 14205979

Valoare atribuită

118.500 RON

din 263.268 RON estimat 55,0%

Adjudecat la 45,0% din estimat · economie 144.768 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.