Atribuită Anunț de participare

Contract de lucrări PROIECTARE + EXECUTIE aferent investitiei ,, Infiintare retea de canalizare si statie de epurare in comuna Gighera, judetul Dolj”

Număr anunț
SCN1019143
Autoritate contractantă
COMUNA GIGHERA (CUI 5001945)
Furnizor / câștigător
DROEXPERT DAVCONS S.R.L. (CUI 39440155)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.856.834 RON
Valoare atribuită
7.853.357,47 RON
Data publicării
04.10.2018 16:42
Anunț de atribuire
SCNA1009239
Termen limită
02.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026519

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 2
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
RODIAN INVEST SRL CUI RO23090797

Valoare atribuită

7.853.357,47 RON

din 7.856.834 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.