Atribuită
Anunț atribuire
Contract de lucrări PROIECTARE + EXECUTIE aferent investitiei ,, Infiintare retea de canalizare si statie de epurare in comuna Gighera, judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCNA1009239
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIGHERA (CUI 5001945)
- Furnizor / câștigător
- DROEXPERT DAVCONS S.R.L. (CUI 39440155)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.856.834 RON
- Valoare atribuită
- 7.853.357,47 RON
- Data anunțului
- 03.12.2018 10:30
- Anunț de participare
- SCN1019143
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DROEXPERT DAVCONS S.R.L. CUI RO39440155
Asociați 1
ORIZONTURI 2025 SRL CUI 19039648
Valoare atribuită
7.853.357,47 RON
din 7.856.834 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro