Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,8% sub estimat
FURNIZARE LACTATE SI OUA PENTRU MUNICIPIUL CAREI
- Număr anunț
- SCN1000613
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.261,20 RON
- Valoare atribuită
- 22.979,20 RON 74,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2018 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1002572
- Termen limită
- 14.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001795
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru - Contract subsecvent.doc.p7s
- Caiet de sarcini lactate-oua.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001795.pdf
- Furnizare lactate oua - Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 22.979,20 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNICARM SRL CUI 6531770
Valoare atribuită
22.979,20 RON
din 91.261,20 RON estimat
74,8%
Adjudecat la 25,2% din estimat · economie 68.282 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.