Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 74,8% sub estimat

FURNIZARE LACTATE SI OUA PENTRU MUNICIPIUL CAREI

Număr anunț
SCNA1002572
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.261,20 RON
Valoare atribuită
22.979,20 RON 74,8% sub estimat
Data anunțului
09.08.2018 12:37
Anunț de participare
SCN1000613

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 22.979,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lactate UNICARM 2 contracte 22.979,20 RON
UNICARM · contract 9134 · 04.07.2018
UNICARM · contract 9135 · 04.07.2018 22.979,20 RON
2 Oua Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
UNICARM SRL CUI 6531770

Valoare atribuită

22.979,20 RON

din 91.261,20 RON estimat 74,8%

Adjudecat la 25,2% din estimat · economie 68.282 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.