Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitii: - „Amenajare parc Stirbei Voda” – LOT 1 - „Amenajare parc Zona Nord” – LOT 2
- Număr anunț
- CN1000571
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.477,13 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 09:17
- Anunț de atribuire
- CAN1002404
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005817
Documente
Documentația de atribuire
- Contract LOT1.pdf.p7s
- Contract LOT2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1005817.pdf
- Modele de formulare_LOT1.doc.p7s
- Modele de formulare_LOT2.doc.p7s
- Tema de proiectare_LOT1.pdf.p7s
- tema de proiectare_LOT2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 122.477,13 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitii „Amenaja… | 87.605,51 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitii Amenajar… | 34.871,62 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.