Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitii: - „Reabilitare, modernizare si dotare gradinita cu program prelungit Ostroveni 1” – LOT 1 - „Reabilitare, modernizare si dotare gradinita cu program prelungit Ostroveni 2” – LOT 2
- Număr anunț
- CN1000572
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.411,75 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 09:22
- Anunț de atribuire
- CAN1002400
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006001
Documente
Documentația de atribuire
- Draft contract proiectare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006001.pdf
- Modele de formulare - proiectare _ Marius.doc.p7s
- Tema de proiectare gradinita Ostroveni 1.pdf.p7s
- Tema de proiectare gradinita Ostroveni 2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 79.411,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitii: „Reabil… | 37.815,12 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitii: „Reabi… | 41.596,63 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ARIAConcept Architecture CUI 32478993
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.