Anulată
Anunț de participare
Servicii de Proiectare pentru Obiectivul de investitii:Liceul sanitar “Antim Ivireanu”-Reabilitare termica-Lot1 ,Colegiul Energetic -Reabilitare termica-Lot2
- Număr anunț
- CN1001399
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
- Cod CPV
- 71314310-8 · Servicii de inginerie termica pentru constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.319,87 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 14:48
- Anunț de atribuire
- CAN1003737
- Termen limită
- 24.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011165
Documente
Documentația de atribuire
- Draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011165.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
- Tema de proiectare lot1.pdf.p7s
- tema de proiectare lot2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 91.319,87 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de Proiectare pentru Obiectivul de investitii:Liceul s… | 39.388,40 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de Proiectare pentru Obiectivul de investitii:Colegiul… | 51.931,47 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.