Atribuită
Anunț de participare
Extinderi Conducte Gaze Naturale mai mici sau egale cu 3000 m si Bransamente Gaze Naturale in judetele Brasov, Covasna si Prahova
- Număr anunț
- CN1001252
- Autoritate contractantă
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
- Furnizor / câștigător
- IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. (CUI 5039729)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.289.680 RON
- Valoare atribuită
- 71.309.903,70 RON
- Data publicării
- 17.06.2018 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1007540
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 114-260121
- Documentație de atribuire
- DF1010031
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 10 Robinete PE.pdf.p7s
- Anexa 11 Camine clopot.pdf.p7s
- Anexa 12 Montare markeri pentru identificare retea.pdf.p7s
- Anexa 13 Lista materiale puse la dispozitie de DGSR.pdf.p7s
- Anexa 14 Lista materiale.pdf.p7s
- Anexa 15 Elemente marcare retea.pdf.p7s
- Anexa 16 Cerinte Plan Securitate.pdf.p7s
- Anexa 17 Protocol SSM.pdf.p7s
- Anexa 18 Macheta raportare accidente.pdf.p7s
- ANEXA 19 Specificatii tehnice ridicari topografice.pdf.p7s
- Anexa 1 CS_Macheta accidente munca.docx.p7s
- ANEXA 1 Loturi licitatie.pdf.p7s
- Anexa 20 Borderou consum material tubular.pdf.p7s
- Anexa 21 Lista materiale retur.pdf.p7s
- Anexa 22 Ghid de informare si semnalizare santiere.pdf.p7s
- ANEXA 23 Montare firide si soclu.pdf.p7s
- ANEXA 24 - OPIS CARTE TEHNICA.pdf.p7s
- Anexa 25 Raport vizita ext si BR sub 3000 xls.pdf.p7s
- Anexa 26 Fisa vizita furnizor lucrari gaze.pdf.p7s
- Anexa 27 Proces verbal verificare furnizori lucrari gaze.pdf.p7s
- Anexa 2 CS_Protocol_SSM.doc.p7s
- Anexa 2 Fisa aspecte de mediu.pdf.p7s
- Anexa 3 Centralizator avize.pdf.p7s
- Anexa 3 CS_Riscuri.doc.p7s
- Anexa 4 CS_Aspecte mediu.doc.p7s
- ANEXA 5 Antemasuratoare.pdf.p7s
- Anexa 5 CS_Subcontractanti.doc.p7s
- Anexa 6 CS_Tematica Instruire SSM-SU.docx.p7s
- Anexa 6 Montare tub protectie.pdf.p7s
- Anexa 7 Rasuflatori.pdf.p7s
- Anexa 8 Robinete din otel.pdf.p7s
- Anexa 9 Robinet cu clapeta fluture si reductor.pdf.p7s
- Anexa Formular Oferta - LOT 121.xlsx.p7s
- Anexa Formular Oferta - LOT 122.xlsx.p7s
- Anexa Formular Oferta - LOT 123.xlsx.p7s
- Anexa Formular Oferta - LOT 5.xlsx.p7s
- Caiet sarcini EXT si BR.doc.p7s
- Cantitati - LOT 121.xls.p7s
- Cantitati -LOT 122.xls.p7s
- Cantitati -LOT 123.xls.p7s
- Cantitati - LOT 5.xls.p7s
- Draft Acord Cadru - Ext + brs_30.04.2018.doc.p7s
- Draft Acord Cadru - Extinderi si bransamente.doc.p7s
- Draft Contract Subsecvent - Extinderi si bransamente.doc.p7s
- FisaDate_DF1010031.pdf
- Formulare Anexa FDA _ ok.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 71.309.903,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 05 - jud. Brasov si Covasna | — | IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. 5 contracte | 22.021.768,85 RON |
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18823-900501 · 27.06.2019 | 3.930.898,95 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18080-900501 · 04.03.2019 | 5.097.106 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19892-900501 · 13.03.2020 | 3.948.378,95 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 17407-900501 · 08.10.2018 | 5.097.006 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19398-900501 · 12.11.2019 | 3.948.378,95 RON | |||
| 2 | Lot 121 - jud. Prahova (conform lista localitati din Anexa 1 la… | — | General MPM Impex S.R.L · AVI PROD GRUP 6 contracte | 20.102.826,99 RON |
| General MPM Impex S.R.L · contract 20021-900501 · 28.04.2020 | 2.358.235,24 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 17593-900501 · 01.11.2018 | 3.249.939,15 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 18131-900501 · 13.03.2019 | 3.249.939,15 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 18221-900501 · 27.06.2019 | 3.641.914,34 RON | |||
| AVI PROD GRUP · contract 19075-900501 · 04.09.2019 | 3.960.884,77 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 19577-900501 · 27.12.2019 | 3.641.914,34 RON | |||
| 3 | Lot 122 - jud. Prahova (conform lista localitati din Anexa 1 la… | — | General MPM Impex S.R.L · AVI PROD GRUP 7 contracte | 17.307.535,61 RON |
| General MPM Impex S.R.L · contract 19578-900501 · 27.12.2019 | 2.756.698,74 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 20022-900501 · 28.04.2020 | 2.202.010,04 RON | |||
| AVI PROD GRUP · contract 19076-900501 · 04.09.2019 | 3.562.640,69 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 18132-900501 · 13.03.2019 | 2.554.855,25 RON | |||
| AVI PROD GRUP,General MPM Impex S.R.L · contract 17467, 17468, 17470, 17469 · 23.10.2018 | — | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 17592-900501 · 01.11.2018 | 2.554.855,25 RON | |||
| General MPM Impex S.R.L · contract 18822-900501 · 27.06.2019 | 3.676.475,64 RON | |||
| 4 | Lot 123 - jud. Prahova (conform lista localitati din Anexa 1 la… | — | IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. 6 contracte | 11.877.772,25 RON |
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19891-900501 · 13.03.2020 | 2.489.594,75 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18820-900501 · 27.06.2019 | 2.489.594,75 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19399-900501 · 12.11.2019 | 2.489.594,75 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 17389, 17445 · 16.10.2018 | — | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18082-900501 · 04.03.2019 | 2.204.494 RON | |||
| IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 17591-900501 · 01.11.2018 | 2.204.494 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
AVI PROD GRUP SRL CUI RO 14410850
Subcontractanți 1
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
General MPM Impex S.R.L CUI RO 9509637
Valoare atribuită
71.309.903,70 RON
din 67.289.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro