Atribuită Anunț atribuire

Extinderi Conducte Gaze Naturale mai mici sau egale cu 3000 m si Bransamente Gaze Naturale in judetele Brasov, Covasna si Prahova

Număr anunț
CAN1007540
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. (CUI 5039729)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.289.680 RON
Valoare atribuită
71.309.903,70 RON
Data anunțului
09.05.2020 01:42
Anunț de participare
CN1001252

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 71.309.903,70 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 05 - jud. Brasov si Covasna IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. 5 contracte 22.021.768,85 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18823-900501 · 27.06.2019 3.930.898,95 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18080-900501 · 04.03.2019 5.097.106 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19892-900501 · 13.03.2020 3.948.378,95 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 17407-900501 · 08.10.2018 5.097.006 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19398-900501 · 12.11.2019 3.948.378,95 RON
2 Lot 121 - jud. Prahova (conform lista localitati din Anexa 1 la… General MPM Impex S.R.L · AVI PROD GRUP 6 contracte 20.102.826,99 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 20021-900501 · 28.04.2020 2.358.235,24 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 17593-900501 · 01.11.2018 3.249.939,15 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 18131-900501 · 13.03.2019 3.249.939,15 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 18221-900501 · 27.06.2019 3.641.914,34 RON
AVI PROD GRUP · contract 19075-900501 · 04.09.2019 3.960.884,77 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 19577-900501 · 27.12.2019 3.641.914,34 RON
3 Lot 122 - jud. Prahova (conform lista localitati din Anexa 1 la… General MPM Impex S.R.L · AVI PROD GRUP 7 contracte 17.307.535,61 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 19578-900501 · 27.12.2019 2.756.698,74 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 20022-900501 · 28.04.2020 2.202.010,04 RON
AVI PROD GRUP · contract 19076-900501 · 04.09.2019 3.562.640,69 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 18132-900501 · 13.03.2019 2.554.855,25 RON
AVI PROD GRUP,General MPM Impex S.R.L · contract 17467, 17468, 17470, 17469 · 23.10.2018
General MPM Impex S.R.L · contract 17592-900501 · 01.11.2018 2.554.855,25 RON
General MPM Impex S.R.L · contract 18822-900501 · 27.06.2019 3.676.475,64 RON
4 Lot 123 - jud. Prahova (conform lista localitati din Anexa 1 la… IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. 6 contracte 11.877.772,25 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19891-900501 · 13.03.2020 2.489.594,75 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18820-900501 · 27.06.2019 2.489.594,75 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 19399-900501 · 12.11.2019 2.489.594,75 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 17389, 17445 · 16.10.2018
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 18082-900501 · 04.03.2019 2.204.494 RON
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. · contract 17591-900501 · 01.11.2018 2.204.494 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
AVI PROD GRUP SRL CUI RO 14410850
Subcontractanți 1
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

71.309.903,70 RON

din 67.289.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.