Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
ACORD-CADRU PENTRU SERVICII DE VIDANJARE FOSE SEPTICE SI DECOLMATARE LA RETELELE DE CANALIZARE SI PUTURI LA CENTRELE REZIDENTIALE APARTINAND D.G.A.S.P.C. IASI
- Număr anunț
- SCN1003038
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- APA GLOBAL SRL (CUI 35336705)
- Cod CPV
- 90400000-1 · Servicii privind apele reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430.340 RON
- Valoare atribuită
- 420.290 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 13:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1000543
- Termen limită
- 12.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008134
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii vidanjare si decolmatare.pdf.p7s
- Declaratie art.60.doc.p7s
- FisaDate_DF1008134.pdf
- Formular oferta financiara.doc.p7s
- Model Acord Cadru si Contract Subsecvent SERVICII VIDANJARE0001.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 420.290 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERVICII DE VIDANJARE LA CENTRE COPII | — | APA GLOBAL 5 contracte | 354.210 RON |
| APA GLOBAL · contract 1 · 20.06.2018 | 69.800 RON | |||
| APA GLOBAL · contract 2/26201 · 24.08.2018 | 69.200 RON | |||
| APA GLOBAL · contract 3/33042 · 25.10.2018 | 85.440 RON | |||
| APA GLOBAL · contract 18919 · 20.06.2018 | — | |||
| APA GLOBAL · contract 5 · 28.02.2019 | 129.770 RON | |||
| 2 | SERVICII DE VIDANJARE LA CENTRE ADULTI | — | — | |
| 3 | SERVICII DECOLMATARE LA CENTRE COPII | — | APA GLOBAL | 66.080 RON |
| 4 | SERVICII DECOLMATARE LA CENTRE ADULTI | — | — | |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
APA GLOBAL SRL CUI 35336705
Valoare atribuită
420.290 RON
din 430.340 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 10.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.