Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 2,3% sub estimat

ACORD-CADRU PENTRU SERVICII DE VIDANJARE FOSE SEPTICE SI DECOLMATARE LA RETELELE DE CANALIZARE SI PUTURI LA CENTRELE REZIDENTIALE APARTINAND D.G.A.S.P.C. IASI

Număr anunț
SCNA1000543
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
APA GLOBAL SRL (CUI 35336705)
Cod CPV
90400000-1 · Servicii privind apele reziduale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430.340 RON
Valoare atribuită
420.290 RON 2,3% sub estimat
Data anunțului
28.02.2019 11:57
Anunț de participare
SCN1003038

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 420.290 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SERVICII DE VIDANJARE LA CENTRE COPII APA GLOBAL 5 contracte 354.210 RON
APA GLOBAL · contract 1 · 20.06.2018 69.800 RON
APA GLOBAL · contract 2/26201 · 24.08.2018 69.200 RON
APA GLOBAL · contract 3/33042 · 25.10.2018 85.440 RON
APA GLOBAL · contract 18919 · 20.06.2018
APA GLOBAL · contract 5 · 28.02.2019 129.770 RON
2 SERVICII DE VIDANJARE LA CENTRE ADULTI
3 SERVICII DECOLMATARE LA CENTRE COPII APA GLOBAL 66.080 RON
4 SERVICII DECOLMATARE LA CENTRE ADULTI

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
APA GLOBAL SRL CUI 35336705

Valoare atribuită

420.290 RON

din 430.340 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 10.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.