Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitie "Modernizarea statiilor de imbarcare debarcare, echiparea mijloacelor de transport in comun si dezvoltarea unui centru utilat cu un sistem de management al traficului general in municipiul Ramnicu Valcea"
- Număr anunț
- CN1002812
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
- Furnizor / câștigător
- SMART TECHNOLOGY RESEARCH & CONSULTING SRL (CUI 31897462)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.962 RON
- Valoare atribuită
- 283.000 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 10:49
- Anunț de atribuire
- CAN1005985
- Termen limită
- 03.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017172
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini modernizare statii auto.pdf.p7s
- Draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017172.pdf
- Modele de formulare - proiectare _ Marius.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SMART TECHNOLOGY RESEARCH & CONSULTING SRL CUI RO31897462
Terți susținători 1
AM PROJECT DESIGN & CONSULTING SRL CUI RO3170727
Valoare atribuită
283.000 RON
din 284.962 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.962 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.