Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,6% sub estimat
Materiale pentru suturi chirurgicale
- Număr anunț
- CN1002931
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- LG PHARM SRL (CUI 22972425)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.460.790 RON
- Valoare atribuită
- 1.676.150 RON 51,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1008243
- Termen limită
- 06.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 150-343991
- Documentație de atribuire
- DF1016889
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa B - Informatii privind loturile - Suturi chirurgicale.xlsx.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini - Suturi chirurgicale.docx.p7s
- FisaDate_DF1016889.pdf
- Formulare - Suturi chirurgicale.docx.p7s
- Model Acord-Cadru si Contract subsecvent - Suturi chirurgicale.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 1.676.150 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | L_1 - Protocal valvular mitral și tricuspidă | — | LG PHARM S.R.L. | — |
| 2 | L_2 - Protocol valvular aortic- anevrism aorta asecndentă/disec… | — | LG PHARM S.R.L. | — |
| 3 | L_3 - Protocol by-pass aortocoronarian - anevrisme ventricul s… | — | LG PHARM S.R.L. 2 contracte | 1.676.150 RON |
| LG PHARM S.R.L. · contract 413 · 20.11.2018 | — | |||
| LG PHARM S.R.L. · contract 415 · 20.11.2018 | 1.676.150 RON | |||
| 4 | L_4 - Protocol chirurgie vasculară periferică | — | LG PHARM S.R.L. | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LG PHARM SRL CUI RO 22972425
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Valoare atribuită
1.676.150 RON
din 3.460.790 RON estimat
51,6%
Adjudecat la 48,4% din estimat · economie 1.784.640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.