Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 51,6% sub estimat

Materiale pentru suturi chirurgicale

Număr anunț
CAN1008243
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
LG PHARM SRL (CUI 22972425)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.460.790 RON
Valoare atribuită
1.676.150 RON 51,6% sub estimat
Data anunțului
29.11.2018 01:53
Anunț de participare
CN1002931

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 1.676.150 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 L_1 - Protocal valvular mitral și tricuspidă LG PHARM S.R.L.
2 L_2 - Protocol valvular aortic- anevrism aorta asecndentă/disec… LG PHARM S.R.L.
3 L_3 - Protocol by-pass aortocoronarian - anevrisme ventricul s… LG PHARM S.R.L. 2 contracte 1.676.150 RON
LG PHARM S.R.L. · contract 413 · 20.11.2018
LG PHARM S.R.L. · contract 415 · 20.11.2018 1.676.150 RON
4 L_4 - Protocol chirurgie vasculară periferică LG PHARM S.R.L.

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LG PHARM SRL CUI RO 22972425
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885

Valoare atribuită

1.676.150 RON

din 3.460.790 RON estimat 51,6%

Adjudecat la 48,4% din estimat · economie 1.784.640 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.