Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

furnizare oxigen medicinal ,protoxid,dioxid de carbon si servicii aferente

Număr anunț
CN1093118
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.706.232 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
03.06.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1173167
Termen limită
23.07.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
381585-2026
Documentație de atribuire
DF1272266

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (7)

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

0 RON

din 13.706.232 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 13.706.232 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.