Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
furnizare oxigen medicinal ,protoxid,dioxid de carbon si servicii aferente
- Număr anunț
- CAN1173167
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.706.232 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 21.08.2026 13:04
- Anunț de participare
- CN1093118
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (7)
-
12.08.2026 13:29Decizie CNSCdecizie cnsc
-
13.07.2026 11:29Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificariraspuns clarificari
-
06.07.2026 12:29Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns clarificari
-
26.06.2026 13:38ContestatiePUNCT DE VEDERE2
-
25.06.2026 17:29ContestatiePUNCT DE VEDERE
-
15.06.2026 13:42Contestatiecontestatie
-
04.06.2026 10:12
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
0 RON
din 13.706.232 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 13.706.232 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.