Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,6% sub estimat
„Consumabile (filtre de ulei, filtre de combustibil, filtre de aer și filtre aspirație aer)” - impartita in 15 loturi
- Număr anunț
- CN1002986
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.459.222,50 RON
- Valoare atribuită
- 224.871 RON 84,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 08:42
- Anunț de atribuire
- CAN1007415
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018226
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Sectiunea FORMULARE SNTFC 77_2018-semnat.doc.p7s
- 04. ANEXA C_SNTFC 77_2018-semnat.docx.p7s
- 05. Model acord cadru SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- 06. Model contract SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 10 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 11 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 12 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 13 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 14 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 15 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 1 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 2 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 3 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 4 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 5 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 6 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 7 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 8 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- CS LOT 9 SNTFC 77_2018-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018226.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDRESERV MERANO SRL CUI RO31571031
Valoare atribuită
224.871 RON
din 1.459.222,50 RON estimat
84,6%
Adjudecat la 15,4% din estimat · economie 1.234.351,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.