Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 84,6% sub estimat
„Consumabile (filtre de ulei, filtre de combustibil, filtre de aer și filtre aspirație aer)” - impartita in 15 loturi
- Număr anunț
- CAN1007415
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ROMCARBON SA (CUI 1158050)
- Cod CPV
- 42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.459.222,50 RON
- Valoare atribuită
- 224.871 RON 84,6% sub estimat
- Data anunțului
- 25.11.2020 08:03
- Anunț de participare
- CN1002986
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 224.871 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Filtru de ulei auxiliar pentru motorul Diesel MTU 6R 183 TD 13H… | — | ROMCARBON 6 contracte | 192.605 RON |
| ROMCARBON · contract 248 · 04.11.2020 | 53.950 RON | |||
| ROMCARBON · contract 356 · 07.11.2018 | 48.875 RON | |||
| ROMCARBON · contract 105 · 03.04.2019 | 18.000 RON | |||
| ROMCARBON · contract 61 · 07.11.2018 | — | |||
| ROMCARBON · contract 46 · 13.02.2020 | 45.980 RON | |||
| ROMCARBON · contract 182 · 25.08.2020 | 25.800 RON | |||
| 8 | Filtru ulei pentru compresoarele elicoidale de aer marca Rotorc… | — | ROMCARBON | 32.266 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDRESERV MERANO SRL CUI RO31571031
Valoare atribuită
224.871 RON
din 1.459.222,50 RON estimat
84,6%
Adjudecat la 15,4% din estimat · economie 1.234.351,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.