Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,7% sub estimat

Achizitie "SURSE NEINTRERUPTIBILE DE ALIMENTARE -UPS"

Număr anunț
CN1003205
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.809.725 RON
Valoare atribuită
2.850.600 RON 40,7% sub estimat
Data publicării
14.08.2018 01:40
Anunț de atribuire
CAN1009636
Termen limită
20.09.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 155-357337
Documentație de atribuire
DF1019616

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.850.600 RON

din 4.809.725 RON estimat 40,7%

Adjudecat la 59,3% din estimat · economie 1.959.125 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.