Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 40,7% sub estimat
Achizitie "SURSE NEINTRERUPTIBILE DE ALIMENTARE -UPS"
- Număr anunț
- CAN1009636
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- POWER BACK-UP SERVICES SRL (CUI 26238821)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.809.725 RON
- Valoare atribuită
- 2.850.600 RON 40,7% sub estimat
- Data anunțului
- 18.01.2019 02:28
- Anunț de participare
- CN1003205
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 4.809.725 RON Adjudecat: 2.850.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SURSA NEINTRERUPTIBILA DE ALIMENTARE - UPS PENTRU RADARELE TPS-… | 3.980.000 RON | POWER BACK-UP SERVICES SRL 2 contracte | 2.658.100 RON ↓33,2% |
| POWER BACK-UP SERVICES SRL · contract A-13021 · 17.12.2018 | — | |||
| POWER BACK-UP SERVICES SRL · contract A-13026 · 17.12.2018 | 2.658.100 RON | |||
| 2 | SURSA NEINTRERUPTIBILA DE ALIMENTARE - UPS PENTRU SISTEMUL DE C… | 829.725 RON | FELIX TELECOM S.R.L. 2 contracte | 192.500 RON ↓76,8% |
| FELIX TELECOM S.R.L. · contract A-13022 · 17.12.2018 | — | |||
| FELIX TELECOM S.R.L. · contract A-13027 · 17.12.2018 | 192.500 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
POWER BACK-UP SERVICES SRL CUI RO 26238821
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Endress Group Romania S.R.L. CUI RO 14762538
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532
Valoare atribuită
2.850.600 RON
din 4.809.725 RON estimat
40,7%
Adjudecat la 59,3% din estimat · economie 1.959.125 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.