Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Acord cadru furnizare produse – “ antiseptice sI dezinfectante”
- Număr anunț
- CN1022958
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.400 RON
- Valoare atribuită
- 208.400 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2020 11:43
- Anunț de atribuire
- CAN1042596
- Termen limită
- 20.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089596
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Valoare atribuită
208.400 RON
din 212.400 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.