Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,9% sub estimat
Acord cadru furnizare produse – “ antiseptice sI dezinfectante”
- Număr anunț
- CAN1042596
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.400 RON
- Valoare atribuită
- 208.400 RON 1,9% sub estimat
- Data anunțului
- 25.07.2022 14:23
- Anunț de participare
- CN1022958
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 208.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEZINFECTANT PE BAZĂ DE SUBSTANȚE ELIBERATOARE DE CLOR (SUB FOR… | — | G&M 2000 S.R.L. 10 contracte | 86.000 RON |
| G&M 2000 S.R.L. · contract AC-439 · 17.09.2020 | — | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 2638 · 21.10.2021 | 9.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 2923 · 03.12.2021 | 9.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 2715 · 03.12.2020 | 6.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 537 · 04.03.2022 | 6.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 1996 · 17.09.2020 | 12.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 1382 · 13.05.2022 | 25.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 461 · 03.03.2021 | 6.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 1704 · 07.07.2021 | 10.000 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L. · contract 2142 · 21.09.2021 | 3.000 RON | |||
| 2 | Alcool sanitar | — | BIO HYGIENE 8 contracte | 122.400 RON |
| BIO HYGIENE · contract 2321 · 08.10.2021 | 24.000 RON | |||
| BIO HYGIENE · contract AC-440 · 17.09.2020 | — | |||
| BIO HYGIENE · contract 1997 · 17.09.2020 | 18.000 RON | |||
| BIO HYGIENE · contract 2716 · 03.12.2020 | 8.400 RON | |||
| BIO HYGIENE · contract 462 · 03.03.2021 | 12.000 RON | |||
| BIO HYGIENE · contract 2121 · 03.12.2021 | 24.000 RON | |||
| BIO HYGIENE · contract 538 · 04.03.2022 | 12.000 RON | |||
| BIO HYGIENE · contract 1383 · 13.05.2022 | 24.000 RON | |||
| 3 | Dezinfectant pentru statia de dezinfectie locala | — | Anulat | — |
| 4 | Dezinfectant pentru statia de dezinfectie locala | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Valoare atribuită
208.400 RON
din 212.400 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.